Hakkımızda

https://bulgaristangazetesi.com   İnternet Gazetesi Mayıs 2021 ` de yayına başlamıştır ve bağımsız bir bilgi politikası izleyen bir medya kuruluşudur.

Karadeniz Bölgesi’ndeki Orta Karadeniz Bölümü’nde yer Alan Samsun ilinin, Spor, Sanat, Kültür, Eğitim, sosyal, siyasi, sosyal ve kültürel yaşamındaki yeniliklerin yanı sıra, https://bulgaristangazetesi.com okuyuculara diğer Karadeniz Bölgesinden ve Dünyadan Son Dakika ilginç haberler sunuyor. Ayrıca çevrimiçi gazete, çeşitli alanlardaki röportajları, analizleri, raporları içermektedir. Çevrimiçi gazete, herhangi bir siyasi veya sosyal gruba karşı ayrımcılık yapmaz ve haberleri yorum yapmadan tamamen tarafsız ve bağımsız bir şekilde yayar. https://bulgaristangazetesi.com Ekibi gazetenin web sitesinde okuyucuların karşılaştıkları olaylar hakkında operasyonel bilgi verme fırsatına sahip olduğu bir “telefon hattı” vardır.

https://bulgaristangazetesi.com   Halkın Yanında Haklının Yanında olan bir internet Gazetesidir.

Arabic Arabic Azerbaijani Azerbaijani Bosnian Bosnian Bulgarian Bulgarian Chinese (Simplified) Chinese (Simplified) Dutch Dutch English English French French German German Hindi Hindi Italian Italian Macedonian Macedonian Portuguese Portuguese Romanian Romanian Russian Russian Spanish Spanish Turkish Turkish Ukrainian Ukrainian